Watch Dogs jako darmowy dodatek od Samsunga

Wkrótce wystartuje nowa promocja, w ramach której kupując monitor UHD Samsunga możemy liczyć na kod aktywujący do gry Watch Dogs.

Watch Dogs to oczekiwana przez miliony graczy gra, która jednak, jak ocenił to w jednym z wczorajszych artykułów redakcyjny kolega H.Tur, posiada wiele bolączek nie pozwalających na przyznanie jej wysokiej oceny. Mowa tutaj o rozczarowującej grafice, słabej fabule oraz kiepskiej optymalizacji objawiającej się tym, że gra spowalnia, a czasem nawet zacina. Jeżeli chodzi o ten ostatni problem możemy na szczęście liczyć na łatkę, która powinna go rozwiązać.

Pomimo tego nieciekawego wstępu z pewnością wielu graczy wolałoby jednak samemu sprawdzić, czy pojawiające się w Internecie opinie o Watch Dogs są uzasadnione. Jeżeli przy tym myślą o zakupie monitora UHD, sprawa wydaje się załatwiona. Samsung zapowiedział bowiem właśnie nową promocję, w ramach której przy każdym zakupie monitora UHD w dniach od 05.06 do 31.07.2014 można otrzymać dodatkowo kod aktywujący do gry Watch Dogs na PC.

Zobacz również:

  • Cyber Days w Media Markt - sprawdzamy najciekawsze oferty! [30.11.2021]
  • Smartfony w promocji - sprawdź najlepsze okazje! [3.12.2021]

Na koniec dla kontrastu fragment oficjalnej zapowiedzi Samsunga:

"W tak wyczekiwaną premierę o powalającej oprawie graficznej powinniśmy grać wyłącznie na najlepszym sprzęcie."

Więcej informacji.

____________

Ktoś zainteresowany?