Watch Dogs zapewni do 100 godzin zabawy

Przedstawiciel firmy Ubisoft zapowiedział, że wypełnienie w 100% zadań w każdej z części Watch Dogs może zająć przeciętnemu graczowi nawet 100 godzin.

Gra Watch Dogs to oczekiwany przez wielu graczy na całym świecie tytuł, który początkowo zapowiadany był na listopad 2013 roku. Firma Ubisoft niestety nie "wyrobiła" się w tym terminie, co jednak przełożyło się na wzbogacenie gry o dodatkowe treści (np. sceny związane z prostytucją, które w Australii wpłynęły na podniesienie kategorii wiekowej do R18+). Obecnie wiemy już też oficjalnie, że Watch Dogs zadebiutuje na rynku dokładnie 27 maja w wersjach na PC, PS3, PlayStation 3, X360 i Xbox One (właściciele konsoli Wii U będą musieli niestety nieco dłużej poczekać).

Różne rozdzielczości

Niedawno pojawiły się interesujące doniesienia na temat różnic w jakości wyświetlania gry pomiędzy najnowszymi konsolami Sony i Microsoftu. Wynika z nich, że o ile ilość klatek na sekundę ma być w obu przypadkach taka sama, o tyle rozdzielczość będzie różna:

PS4: 1080p (30 klatek na sekundę)

Xbox One: 960p (30 klatek na sekundę)

Czas rozgrywki

Dla czekających z utęsknieniem na Watch Dogs mamy kolejną świeżutką informację, tym razem pochodzącą z oficjalnego źródła i dotyczącą czasu przewidzianego na ukończenie gry. Wypowiedzi na ten temat udzielił Jonathan Morin, dyrektor kreatywny w Ubisofcie, który zapowiedział, że przeciętnemu graczowi przejście gry powinno zająć 35-40 godzin. Jeżeli jednak chciałby w 100% ukończyć każdą jej część może liczyć nawet na 100 godzin zabawy.

Zobacz również:

  • Destiny 2: Bungie 30th Anniversary – nowy dodatek zadebiutuje już dzisiaj. Sprawdź, co wprowadza
  • Anno 1404 History Edition - kultowa strategia za darmo