Waterfox 32.0 - kolejne usprawnienia

Dedykowany 64-bitowym systemom operacyjnym Waterfox to dobre rozwiązanie dla każdego użytkownika, który chce komfortowo przeglądać strony w internecie. Najświeższa edycja posiada sporo nowości, znacznie wpływających na jej ogólne działanie.

Waterfox 32 to nowe cache dla protokołów HTTP, dzięki czemu przeglądarka wzmacnia swoją stabilność, a także kolejne ulepszenia mechanizmów WebGL. Pojawia się wsparcie dla Public key pinning - czyli mechanizmu weryfikującego certyfikaty witryn sieciowych. Podobnie jak i w Firefoxie 32, także i tutaj w nowościach znalazła się pokazana ilość znalezionych elementów w pasku wyszukiwania. Oryginalną nowością jest łatwiejsza nawigacja poprzez menu kontekstowe. Od tej edycji domyślnie włączone są mechanizmy związane z HMTL5 - drawFocusIfNeeded, mix-blend-mode czy box-decoration-break .

Waterfox 32.0 - kolejne usprawnienia

Deweloperzy znajdą w Waterfoxie wsparcie dla HiDPI, nowy edytor Web Audio oraz dokumentację dodaną do Scratchpada. Przeglądarkę skompilowano z AVX2, AVX, SSE4.2, SSE4.1, SSSE3, SSE3. O wszystkich nowościach można przekonać się osobiście, pobierając Waterfox 32 z tej strony.