WebGUI i Java - coraz efektywniejsze połączenie

WebGUI 7.3.15 to następne już wydanie popularnego narzędzia do tworzenia własnych serwisów internetowych. Tym razem twórcy postanowili udoskonalić komponenty wygenerowanych stron, które zostały napisane w języku Java.

WebGUI Demo

WebGUI Demo

WebGUI 7.3.15 to narzędzie do budowania serwisów internetowych, przeznaczone dla małych firm i korporacji, które nie mogą sobie pozwolić na zatrudnianie webmastera. Jest to w zasadzie systemem typu CMS (system zarządzania treścią) o budowie modułowej. Dzięki WebGUI można tworzyć sklepy internetowe, fora dyskusyjne (możliwości zbliżone do tych w phpBB i FUD), galerie zdjęć, blogi i wiele innych. Dział FAQ, kalendarz z możliwością dodawania notatek lub księga gości to tylko niektóre z dostępnych struktur. Co więcej, doskonale zaprojektowany interfejs i system tworzenia serwisu "krok po kroku" sprawia, że WebGUI może używać nawet osoba niedoświadczona.

Pobierz plik

W wersji 7.3.15 zajęto się wolno działającymi strukturami serwisów, które zostały napisane w języku Java. Udało się osiągnąć ponad pięciokrotny wzrost wydajności skryptów. Od teraz szybkość ich działania powinna zaspokoić wymagania każdego użytkownika. Więcej informacji znajduje się na stronie domowej projektu. Można tam również odnaleźć wersję demonstracyjną oprogramowania.