WebWatchBot 5.1.13: monitoring sieci

Monitorowanie zasobów sieciowych wymaga odpowiednich narzędzi, najczęściej komercyjnych. Zainstaluj WebWatchBot i sprawdź jego możliwości przed zakupem.

WebWatchBot 5.1.13: monitoring sieci

WebWatchBot 5.1.13

Cena: 795 dol.

Informacje: www.exclamationsoft.com/exclamationsoft/default.asp

WebWatchBot to przeznaczone dla profesjonalistów narzędzie do monitorowania i analizy zasobów sieciowych. Za pomocą programu można kontrolować strony internetowe oraz wszystkie urządzenia podłączone do sieci, przetestować wydajność aplikacji webowych, serwerów i całej infrastruktury. Monitoring obejmuje komputery pracujące pod kontrolą Windows (od XP do Visty) i Unixa. Zgodność z Windows 7 jest jeszcze testowana. Szczegółowe informacje dotyczą obciążenia poszczególnych serwerów i stacji roboczych, wykorzystania przez nie procesorów, pamięci czy twardych dysków. Badane są usługi i procesy, zapisywane wszystkie zdarzenia. Funkcje alarmowe WebWatchBot poinformują użytkownika, gdy tylko aplikacja zarejestruje zdefiniowane przez niego zdarzenie. Program nie instaluje na monitorowanych komputerach żadnych dodatkowych narzędzi, bądź agentów.

Zobacz również:

  • Recenzja: Tenda K4P-4CR: sprawdzam czterokanałowy zestaw monitoringu wizyjnego

Zapisywane informacje można wizualizować i analizować za pomocą tabel i wykresów. Obróbce można poddać dane historyczne bądź pobierane przez program w czasie rzeczywistym. Wygenerowane raporty łatwo wydrukować lub zapisać je razem z zarejestrowanymi informacjami w bazie SQL.

Zakup pełnej wersji programu to spory wydatek. Można jednak przetestować przydatność narzędzia instalując czternastodniową wersję testową. WebWatchBot nie ma polskiej wersji językowej.

Pobierz: WebWatchBot