WebcamMax 7.1.6.6 - odtwarzacz strumieni wideo

Publikacja na żywo obrazu z kamery, bądź pliku zapisanego na dysku wymaga odpowiedniego oprogramowania. WebcamMax pozwoli ci udostępniać filmy bezpośrednio do okien różnych komunikatorów i do serwisów internetowych.

WebcamMax 7.1.6.6 - odtwarzacz strumieni wideo

WebcamMax 7.1.6.6

Cena: 30 dol.

Informacje: www.coolwaremax.com

Wersja testowa do pobrania: WebcamMax 7.1.6.6

WebcamMax to narzędzie do obsługi rzeczywistych i wirtualnych kamer internetowych oraz do publikacji materiału wideo w Internecie. Za pomocą programu można podkładać filmy do kamer, uzupełniać zdjęciami i udostępniać obraz użytkownikom komunikatorów tak, jakby był to rzeczywisty obraz widziany za pomocą urządzenia. Aplikacja współpracuje między innymi z mesendżerami MSN, Yahoo, YouTube, ICQ, AIM, czy Skype. Pozwala także przesyłać strumienie wideo do takich serwisów jak Ustream.tv czy JustinTV.

Zobacz również:

  • Te tanie urządzenia i gadżety z Biedronki powinien mieć każdy kierowca
  • Netflix - najlepsze horrory, które obejrzysz w 2022 roku [GRUDZIEŃ]

Publikowane materiały można w czasie rzeczywistym poddawać obróbce różnymi filtrami i dodawać do nich efekty. Pokaźna biblioteka wbudowana jest w program, kolejne za dodatkową opłatą można pobrać ze strony producenta. Można też tworzyć pokazy slajdów, odtwarzać znajomym przez sieć filmy zapisane na lokalnym dysku, nagrywać materiał wideo, pisać i dodawać elementy graficzne bezpośrednio do transmitowanego obrazu. Za pomocą funkcji obraz w obrazie w prosty sposób udostępnia się filmy z kilku źródeł jednocześnie.

WebcamMax w trakcie instalacji próbuje zmienić stronę startową przeglądarki oraz domyślną wyszukiwarkę, stara się również umieścić w przeglądarce dodatkowy pasek narzędziowy. Program nie ma polskiej wersji językowej. Wersja testowa działa 30 dni i dodaje do transmitowanych materiałów znak wodny.

Pobierz program: WebcamMax 7.1.6.6