Webinaria PC World - zapraszamy do uczestnictwa

PC World po raz kolejny organizuje webinaria przy współpracy specjalistów od SEM (marketing w wyszukiwarkach) z firmy K2 Search. Tym razem będzie można dowiedzieć się jak pisać teksty, by doceniło je Google oraz, jak działa narzędzie Google Analytics do analizowania ruchu na stronach internetowych.

Webinarium PC World

Pierwsze ze szkoleń organizujemy pod hasłem Jak pisać teksty, które polubi Google. Co to znaczy? Okazuje się, że pisanie zgodne z polityką Google nie jest banalną czynnością. W czasie szkolenia dowiecie się m.in. jak należy używać słów kluczowych oraz tzw. gorących tematów (Hot Topics). Powiemy również o tym, czego należy unikać.

Drugie webinarium to Google Analytics bez tajemnic. Jest to już trzecia edycja tego szkolenia, które cieszy się sporą popularnością. Pozwala ono poznać potężne i darmowe narzędzie Google Analytics do analizowania ruchu na stronach internetowych. Na szkoleniu dowiecie się, jak dzięki niemu zorientować się, kim są odwiedzający waszą witrynę i co ich interesuje.

Zobacz również:

  • Bing z SI wkracza do Chrome i Safari

Szkolenie Jak pisać teksty, które polubi Google odbędzie się 9 marca, a webinarium Google Analytics bez tajemnic 29 i 30 marca. Oba szkolenia poprowadzą specjaliści od SEM (marketing w wyszukiwarkach) z firmy K2 Search. Webinaria kosztują 149 PLN. W tej cenie możecie przeszkolić całą firmę. Więcej o ofercie na specjalnych stronach dotyczący webinariów (linki w tekście).


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: