Webmasterskie nowości

CoffeeCup Software wprowadziło na rynek aż 3 nowe wersje swoich produktów. Są to HTML Editor 9.2, Direct FTP 5.2 oraz WebCam 3.5.

Firma CoffeeCup Software, specjalizująca się w rozwijaniu programów do tworzenia i zarządzania stronami WWW, wprowadziła na rynek aż 3 nowe wersje swoich produktów. Są to HTML Editor 9.2, Direct FTP 5.2 oraz WebCam 3.5.

CoffeeCup HTML Editor 9.2 to graficzny edytor HTML o dużych możliwościach (projektowanie ramek, optymalizacja kodu HTML, obsługa DHTML, XML, ASP, PHP oraz XHTML). Obecna wersja zawiera szereg przydatnych dodatków: ponad 100 gotowych skryptów Java, wbudowany kreator tekstowych efektów flashowych czy kreator pasków przewijania.

Z kolei CoffeeCup Direct FTP 5.2 to klient FTP wyróżniający się możliwością edycji dokumentów HTML bezpośrednio na serwerze. Zmiany w obecnej wersji, oprócz szeregu drobnych poprawek, to lepsza współpraca programu z systemem Windows XP.

Ostatnim programem jest CoffeeCup WebCam 3.5, umożliwiający wyświetlanie obrazu z kamery internetowej na stronie WWW. Autorzy dokonali znaczących zmian w kodzie programu, co zapewniło większą stabilność i szybkość działania.

Producent udostępnił bezpłatne wersje shareware wszystkich trzech programów. Można je pobrać z naszego działu FTP.

Pliki do pobrania:

HTML Editor 9.2:

http://www.pcworld.pl/ftp/pc/programy/0176.html

Direct FTP 5.2:

http://www.pcworld.pl/ftp/pc/programy/0081.html

WebCam 3.5:

http://www.pcworld.pl/ftp/pc/programy/0771.html