Wejdź na oficjalną stronę Disciples III: Renaissance

Firma Strategy First poinformowała o starcie oficjalnej strony internetowej strategii Disciples III: Renaissance. Fani znajdą na niej sporo informacji związanych z grą, w tym galerię, szkice koncepcyjne i inne. Warto zajrzeć bo można dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy.

Witryna znajduje się pod tym adresem. Jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej na temat Disciples III: Renaissance powinniście czym prędzej ją odwiedzić.

Wśród materiałów znajdują się podstawowe informacje o grze, charakterystyki nacji i magicznych przedmiotów, galeria, tapety i wiele innych. Autorzy zapowiadają również, że strona będzie aktualizowana.

Przypomnijmy, że Disciples III: Renaissance to bezpośredni następca Disciples II: Mroczne Proroctwo. Gracz wcieli się w rolę przywódcy jednej z trzech frakcji krainy Nevendaar. Będą to: Imperium, Legion Potępionych oraz Szlachetne Elfy.

Najważniejsze zmiany jakie dotyczą trzeciej odsłony serii to: przeniesienie rozgrywki całkowicie w świat 3D, dynamiczny system rozgrywania tur i potyczek, zmiany w sposobie używania magii (będzie ona dostępna podczas bitew, wprowadzone zostaną nowe źródła i specjalne karty).

W Disciples III: Renaissance nie zabraknie także, bardzo lubianych przez większość graczy, elementów RPG. Pozostawiona zostanie szeroka możliwość rozwoju swojej armii i zbieranie przez poszczególne jednostki punktów doświadczenia. Co więcej, pojawi się nowa możliwość ekwipowania swoich żołnierzy, co będzie widoczne podczas bitwy.