Wejdź na oficjalne forum Fallouta 3

Firma Bethesda Softworks właśnie otworzyła specjalne forum internetowe poświęcone grze Fallout 3, nad którą pracuje. Wszyscy zainteresowani tytułem powinni czym prędzej odwiedzić witrynę. Znajdziecie na niej mnóstwo ciekawych informacji.

Wejdź na oficjalne forum Fallouta 3

Oficjalne forum Fallouta 3 znajduje się w tym miejscu. Warto tam zaglądać, bo oprócz dyskusji i przypuszczeń graczy, znajdziecie na nim również oficjalne i nieoficjalne wypowiedzi producentów. W końcu nie od dziś wiadomo, że najciekawsze informacje na temat gier pojawiają się w pierwszej kolejności na forach im poświęconych...

Choć jak na razie tematów nie jest zbyt wiele, to na pewno już wkrótce sytuacja ulegnie zmianie. Już samo to, że trzecią część Fallouta tworzy ekipa, która nie miała wiele do czynienia z serią (nie tworzyła jej) jest powodem do zażartych dyskusji. I Wy możecie zabrać w nich głos. Wystarczy, że odwiedzicie wspomniane forum.

Narazie pozostaje cierpliwie czekać na pierwsze informacje, screeny czy filmiki związane z produkcją. Choć w przeciągu kilku najbliższych miesięcy raczej nie ma na co liczyć, to przecież i tak nie pozostaje nam nic innego jak polować na najdrobniejsze skrawki informacji.

Zresztą powiedzcie sami: "Fallout 3" - czy to nie brzmi dumnie?