Wersja demo Metro 2033 już u nas

W sieci ukazała się wersja demonstracyjna, zbierającego bardzo pozytywne recenzje, shootera Metro 2033. Gra toczy się w tytułowym metrze, które stało się bastionem mieszkańców zniszczonej przez wojnę atomową Moskwy.

Metro 2033 Demo jest wersją testową shootera osadzonego w niedalekiej przyszłości. Akcja tej produkcji rozgrywa się w post-apokaliptycznym świecie. Cała powierzchnia Ziemi zniszczona została przez wojnę atomową. Nieliczni ocalali ludzie skrywają się pod ziemią w moskiewskim metrze starając się przeżyć za wszelką cenę.

W Metro 2033 wcielamy się w Artyoma. Nasz bohater postanawia opuścić ciemne korytarze metra i zobaczyć czy da się już żyć na zewnątrz. Niestety szybko okaże się, że zadanie jest dużo trudniejsze niż początkowo mogłoby się wydawać. Droga na zewnątrz jest bowiem zamieszkana przez wiele zmutowanych stworzeń i pełna innych niebezpieczeństw.

Zobacz również:

  • Xbox Series X miażdży PS5. Potencjał konsoli Microsoftu na nowym demie technologicznym

Wśród niewątpliwych atutów Metro 2033 wymienić można bardzo dopracowaną grafikę, stworzoną w oparciu o silnik 4A-Engine. Smaczku grze dodają także klimatycznie przedstawione podziemia oraz emocjonująca akcja, która z pewnością przypadnie do gustu wszystkim fanom First Person Shooterów.

Wersja demonstracyjna Metro 2033 jest dostępna w zasobach serwisu IDG.pl. Zapraszamy do pobrania!

Metro 2033 Demo