Weź udział Mistrzostwach Polski PES

Już można zgłaszać się do udziału w pierwszych Oficjalnych Mistrzostwach Polski Pro Evolution Soccer, które odbędą się 3 września w warszawskim Multikinie.

Każdy kto zechce wziąć udział w organizowanych przez CD Projekt i sklep Ultima.pl mistrzostwach, musi zrejestrować się na oficjalnej stronie imprezy.

Główną nagrodą w turnieju jest wyjazd na Mistrzostwa Europy Pro Evolution Soccer do Włoch, gdzie dwóch finalistów z Polski zmierzy się z najlepszymi graczami naszego kontynentu.

Finaliści turnieju będą mogli również zdobyć liczne nagrody w postaci akcesoriów konsolowych sponsorowanych przez firmę Logic 3 oraz różnego rodzaju gadżetów z logo serii PES.

Dzięki współpracy z warszawskim Mutlikinem wszystkim fanom futbolu odwiedzającym turniej udało się zapewnić dodatkową atrakcję. Będą oni mogli obejrzeć na żywo mecz Polska-Austria na ogromnym telebimie, w niepowtarzalnej atmosferze.

Dodatkowe informacje o turnieju, regulamin rozgrywek oraz plan dojazdu dla osób spoza Warszawy, dostępne są na oficjalnej stronie imprezy.

Więcej informacji:

Oficjalne Mistrzostwa Polski Pro Evolution Soccer


Zobacz również