Weź udział w ankiecie i wygraj nagrody!

Wszystkich czytelników zapraszamy do udziału w nowej ankiecie pod hasłem "Filmowy sezon na nagrody", która pojawiła się na naszym serwisie. Dla kinomaniaków, którzy zdecydują się na wypełnienie i wysłanie ankiety, czeka ponad 50 atrakcyjnych nagród - wśród nich znalazły się m.in. scyzoryki Victorinox z wbudowanym pendrive'em, głośniki komputerowe, ekskluzywne perfumy, zaproszenia do kina Silver Screen, prenumeraty "Kina Domowego - Magazynu DVD" oraz filmy na DVD.

Weź udział w ankiecie i wygraj nagrody!

Osoby, które zdecydują się na wypełnienie ankiety, zostaną zapytane m.in. o ulubione gatunki filmowe oraz o to, skąd zdobywają informację na temat filmowych nowości. Liczymy na to, że ankieta "Filmowy sezon na nagrody" pozwoli nam lepiej poznać Was i Wasze gusta filmowe, dzięki czemu będziecie mieli wpływ na to, jakie filmy i kolekcje wydajemy.

Weź udział w ankiecie i wygraj nagrody!

Ankieta jest dostępna na stronie www.kino.idg.pl/konkursy , a udział w niej można wziąć do 10 października 2007 r. Pięć dni później - 15 października - na tej samej stronie pojawi się lista nagrodzonych uczestników. Zasady przyznawania nagród znajdziecie w regulaminie. Co ważne, wypełniając ankietę, oprócz nagród możesz otrzymać 1 numer naszego magazynu gratis!

Więcej informacji: ankieta "Filmowy sezon na nagrody".