Weź udział w audycji radiowej w GTA IV

Dla fanów nie powinno być zaskoczeniem, że w najnowszej odsłonie GTA istnieć będzie radio nastawione wyłącznie na rozmowy. Jest to już niemal tradycja. Teraz twórcy serii poszli jednak o krok dalej - dali graczom możliwość nagrania swojej wypowiedzi i puszczenia jej na antenie. Uwaga, rusza "We Know The Truth Radio".

Weź udział w audycji radiowej w GTA IV
Jedyne co gracze muszą zrobić, to zadzwonić pod specjalny numer telefonu i nagrać swoją wypowiedź. Po odpowiedniej selekcji, nagrania te będą wmontowywane w audycję radiową i umieszczone w Grand Theft Auto IV.

Interesujące jest to, że firma Rockstar nie zamierza narzucać tematów wypowiedzi. Jedyna zasada jaką mają się kierować gracze to... brak zasad.

Zobacz również:

  • Wszystko co wiemy na temat GTA 6 - przecieki, premiera, postacie, mapa, platformy docelowe i więcej (05.05.2023)

Mile widziane są komentarze "oceniające" polityków, kraj czy sytuację na świecie. Jak na serię GTA przystało, osobnym tematem jest beznadziejność ludzi miłujących pokój oraz pomysły na ich eksterminację. Agresja i brutalność mogą jedynie zwiększyć szansę na publikację.

Twórcy GTA IV założyli oficjalną stronę radia WKTT. Aby nagrać swoją wypowiedź należy zadzwonić pod podany numer i stosować się do instrukcji. Potem gracze mogą już bez przeszkód opowiadać o defektach swojej psychiki czy innych nękających ich problemach.

Wszystkie informacje o Grand Theft Auto IV znajdziecie w artykule "E3: Take 2 prezentuje Grand Theft Auto IV. Jakie są wrażenia widzów?". Polecamy!


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: