Weź udział w konferencji Call Contact Center 2009!

Siedem najważniejszych powodów, dla których warto wziąć udział w tegorocznej konferencji "Call Contact Center 2009 - bądźmy w kontakcie" - organizowanej przez tygodnik Computerworld.

1. Najbardziej aktualny i gorący temat to oczywiście kryzys. Na konferencji poznają Państwo opinię ekspertów znanej firmy doradczej KPMG na temat tego, którą branżę kryzys dotknie najbardziej, a która może skorzystać najwięcej. To bardzo przydatna wiedza w planowaniu strategii na najbliższe miesiące. O tym jak z radzą sobie z kryzysem opowiedzą również przedstawiciele Polskiej Telefonii Cyfrowej oraz Axel Springer Kontakt i Stowarzyszenia Marketingu Bezpośredniego. Z kolei eksperci Proceo Hoffmann Consulting Group zaprezentują w jaki sposób sprostać oczekiwaniom klientów w trudnych czasach. Gorącą polecamy ten blok tematyczny - jako pierwsi poruszymy ten temat w tym roku.

2. Po raz pierwszy na naszej konferencji będą mieli Państwo okazję spotkać przedstawicieli instytucji, które na co dzień kształtują lub egzekwują prawo, któremu każde call contact center musi się podporządkować. Specjalnie dla Państwa zaprosiliśmy gości z Głównego Inspektoratu Pracy, z Generalnego Inspektora Danych Osobowych, z Ministerstwa Infrastruktury, które planuje wprowadzenie nowych przepisów antyspamowych.

3. Obecność wspominanych wcześniej osób chcemy wykorzystać do zaprezentowania najistotniejszych problemów branży call contact center. Nasza konferencja będzie doskonałą okazją, aby wymienić się doświadczeniami z innymi uczestnikami. Naprawdę rzadko zdarza się taka sposobność, aby jednym głosem wyrazić problemy, których rozwiązanie sprawi, że praca Wasze call contact center będzie łatwiejsza.

4. Nasz konferencja to także źródło informacji w jaki sposób zbudować lub rozbudować call contact center. Na temat wyboru odpowiedniej lokalizacji będzie mówił ekspert renomowanej firmy doradczej Ernst & Young Polska.

5. Sponsorami naszej konferencji są uznani producenci i integratorzy systemów, które wspomagają prace call contact center: Nextira, Genesys, Alcatel-Lucent, Avaya, Unima 2000, Interactive Intelligence. Nasza konferencja to znakomita okazja, aby zapoznać się z nowościami rynkowymi. Również podczas specjalnych warsztatów

6. Nie ma nic cenniejszego niż przykłady z których można czerpać inspirację. O swoich projektach opowiedzą twórcy call center Wydawnictwa Szkolnego PWN, Allianz Banku Polska, Alior Banku oraz firmy Avista Media. Z kolei Netia i bank BPH opowiedzą dlaczego zdecydowały się na outsourcing części swoich działań do firmy zewnętrznej.

7. Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy również coś specjalnego - firma Arvato Services Polska po raz pierwszy publicznie opowie o tym jak poradziła sobie z kilkunastogodzinną awarią prądu która wydarzyła się rok temu w Szczecinie. Brak prądu sparaliżował szczecińskie call center firmy Arvato. Naprawdę warto posłuchać o tym nieprawdopodobnym przypadku. Wnioski wynikające z tego doświadczenia - mogą być przydatne dla wszystkich, którzy chcą zapewnić bezpieczne funkcjonowanie własnych Call Contact Center. Swoją wiedzą ekspercką podzieli się także przedstawiciel firmy Delloite specjalizujący się planach ciągłości działania call contact center.

Trzecia już edycja "Call Contact Center - bądźmy w kontakcie" odbywa się w dniach 1 i 2 kwietnia 2009 w Hotelu Hyatt Regency w Warszawie.

Ilość miejsc ograniczona - Zarejestruj się już dziś!

Więcej informacji: http://ccc2009.computerworld.pl