Weź udział w konkursie, wygraj atrakcyjne nagrody!

W naszej sekcji tematycznej Domeny.idg.pl trwa nowy konkurs dla Internautów. Zachęcamy do wzięcia w nim udziału. Osoby, które najlepiej odpowiedzą na pytania dotyczące Internetu, otrzymają atrakcyjne nagrody - pakiety hostingowe ufundowane przez firmę Kei.pl.

W konkursie można wziąć udział do 4 grudnia 2006 r. Zadanie uczestników jest niezwykle proste - aby wygrać jeden z trzech pakietów hostingowych, należy poprawnie i możliwie najszybciej odpowiedzieć na 10 pytań z zakresu wiedzy o Internecie. Za każdą poprawną odpowiedź na dane pytanie uczestnik otrzymuje określoną ilość punktów - ale, co ważne, za każdą błędną odpowiedź punkty będą odejmowane. Czas wypełnienia quizu również jest istotny - jeśli po zakończeniu konkursu okaże się, że dwóch (lub więcej) uczestników uzyskało taki sam wynik punktowy, to wtedy o przyznaniu nagrody zadecyduje czas odpowiedzi na pytania konkursowe.

Nagrodami w konkursie są pakiety hostingowe ufundowane przez firmę Kei.pl. Na najlepszych uczestników czekają pakiety Biuro Plus (o wartość 200 zł), Biuro Extra (wartość 300 zł) oraz Lider (wartość 600 zł). Szczegółowe informacje o nagrodach znaleźć można na stronie Kei.pl.

Weź udział w konkursie, wygraj atrakcyjne nagrody!

Konkurs wiedzy o Internecie

Przypominamy, że do wzięcia udziału w konkursie niezbędne jest posiadanie konta w CRU IDG.pl oraz podanie adresu email w profilu użytkownika (zarejestrować można się tutaj). Aby wziąć udział w konkursie należy się zalogować.

Zastrzegamy też, że osoby, które przystąpią do rozwiązania testu wielokrotnie, podadzą nieprawdziwe bądź niepełne dane osobowe lub wykorzystają do rozwiązania testu skrypty i wszelkie programy, które automatycznie wypełniają i przesyłają dane z formularza do serwera zostaną wykluczone z udziału w teście (zaś ich dane będą usunięte z rankingu).

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie wiedzy o Internecie!