Weź udział w testach GW: Nightfall

Polityka ArenaNet polegająca na częstym organizowaniu mini-eventów przynosi kolejną niespodziankę. Firma udostępni graczom przetestowanie niektórych aspektów trzeciego rozdziału do popularnego MMO - Guild Wars. To świetna okazja dla tych, którzy nie są jeszcze pewni czy zakupić grę.

Weź udział w testach GW: Nightfall
Już za niespełna dwa tygodnie, od 22 (godzina 21.00 naszego czasu) do 25 września (8:59) każdy chętny będzie mógł pogrążyć się w fantastycznym świecie Nightfall. Nie trzeba mieć żadnej z dotychczas wydanych części GW (klient do ściągnięcia).

Dzięki Guild Wars Nightfall World Preview Event zwiedzicie część nowoodkrytego kontynentu (prowincja Istani), wykonacie kilka questów oraz weźmiecie udział w walkach na nowych arenach.

Twórcy udostępnią także coś, na co wszyscy fani gry czekali - stworzenie postaci na bazie nowych klas postaci - Derwisza i Paragona. Możliwe będzie także wypróbowanie (czyli zarazem odblokowanie) nowych umiejętności znanych z Prophecies.

To jednak nie koniec atrakcji! W niektórych europejskich magazynach o tematyce gamingowej pojawią się specjalne klucze, które pozwolą na odblokowanie specjalnego zadania. Nagrodą za jego wykonanie jest mini-pet - Gray Giant.

Więcej informacji (w tym dotyczących pism) na oficjalnej stronie gry.