Weź udział w turnieju FIFA06!

Microsoft ogłosił rozpoczęcie rozgrywek pod nazwą XBOX Cup dla Fifa 2006. Sponsorami są FIFA, Adidas oraz EA Games.

Z każdego z 31 państw biorących udział w rozgrywkach wyłonionych zostanie po 3 reprezentantów. Będą oni uczestniczyć w Wielkim Finale w Berlinie pod koniec czerwca.

Narodowy etap kwalifikacji wygląda następująco: jeden z graczy awansuje poprzez system XBOX Live, drugi za pomocą kiosków XBOX Live, a trzeci ma być "największym fanem swojego narodu".

Wszyscy trzej otrzymają 2 bilety do Berlina oraz 2 bilety na ćwierćfinał Mistrzostw Świata. Dodatkowo każdy z nich zgarnie XBOXa 360 i sprzęt marki Adidas o wartości 250 funtów brytyjskich. Dostąpią także zaszczytu reprezentowania swojego narodu w Finale XBOX Cup w Berlinie.

To jednak nie koniec. Zwycięzca Wielkiego Finału otrzyma nagrodę w postaci podróży dla dwojga do Berlina (3 noce w hotelu w dniach 29, 30 czerwca oraz 1 lipca, lot uwzględniony).

Dodatkowo 130 funtów brytyjskich, dwa bilety na Mistrzostwa Świata, Konsolę XBOX 360, 5 gier spod znaku EA Games oraz sprzęt Adidasa o wartości 280 funtów. Całkowita wartość wygranej to około 3500 funtów, czyli ponad 20 tysięcy złotych.

Na tym jednak nie koniec nagród! Otrzymaa je bowiem także 360 graczy w rankingach, wymogiem jest podanie adresu zamieszkania przy rejestracji. Będą to m.in. specjalne piłki, gry, abonamenty na Xbox Live oraz limitowane panele czołowe Adidas dla konsoli XBOX.

To chyba wystarczająco dużo powodów, żeby zachęcić do wzięcia udziału w wydarzeniu. Rejestracji można dokonać pod tym adresem.