WhereIsIt? 2010 Build 614 - wygodne katalogowanie danych

Duże rozmiary nośników danych powodują, że bardzo trudno znaleźć na nich konkretny plik. Za pomocą WhereIsIt stworzysz łatwy do przeszukiwania katalog zawierający wszystkie twoje nośniki i zapisane na nich dane.

WhereIsIt? 2010 Build 614 - wygodne katalogowanie danych

WhereIsIt? 2010 Build 614

Cena: 40 dol.

Informacje: www.whereisit-soft.com

WhereIsIt? to narzędzie do wyszukiwania, katalogowania i zarządzania danymi zapisanymi na różnych nośnikach. Obsługuje twarde i zewnętrzne dyski, napędy sieciowe, płyty CD i DVD, płyty audio a nawet stare dyskietki. Jego głównym zadaniem jest błyskawiczne dostarczenie użytkownikowi informacji o miejscu zapisania poszukiwanego pliku. Wszystkie dane zapisane są w lokalnej bazie i można je przeglądać nawet, gdy zawierający je nośnik nie jest fizycznie dostępny. Wyświetlane jest między innymi drzewo plików i katalogów oraz szczegółowe informacje o każdym obiekcie.

Bazę danych można przeszukiwać, dodawać do niej opisy, opatrywać pliki flagami i dzielić je na kategorie. Wbudowana obsługa różnych formatów kompresji ułatwia tworzenie spisu zwartości archiwów. Rozbudowany generator pozwala tworzyć obszerne raporty. WhereIsIt? sam rozpoznaje rodzaj podłączonego nośnika, może też kontrolować kilka katalogów jednocześnie. Interfejs aplikacji dostępny jest w formie wstążki.

Programu oferowany jest w kilku różnych językach ale brakuje wśród nich polskiego. Wersja testowa działa 14 dni i ma ograniczenia funkcjonalne, między innymi w wielkości obsługiwanych nośników, liczby katalogów czy narzędziach do raportowania.

Pobierz program: WhereIsIt? 2010 Build 614


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: