WiFi Remote Access - zajrzyj do komórki przez przeglądarkę

WiFi Remote Access to program pozwalający na przeglądanie zawartości palmofonu z poziomu przeglądarki internetowej bez potrzeby instalacji dodatkowej aplikacji na komputerze stacjonarnym.

WiFi Remote Access

WiFi Remote Access

Ta bezpłatna aplikacja umożliwia na łatwe eksplorowanie zasobów naszego urządzenia. Wystarczy uruchomić WiFi Remote Access na swoim PDA bądź palmofonie, włączyć obsługę WiFi i w przeglądarce internetowej na komputerze stacjonarnym lub notebooku wpisać numer IP komórki. Numer ten wyświetla się w interfejsie aplikacji przez cały czas jej działania. Program działa urządzeniach z systemem Windows Mobile 6.x i do połączenia wykorzystuje połączenie WiFi.

Za pomocą WiFi Remote Access możemy przeglądać zdjęcia i słuchać muzyki bezpośrednio z palmofonu w interfejsie przeglądarki webowej. Program pozwala również wysyłać pliki z komputera na palmofon. Zaawansowanym użytkownikom zapewne spodoba się zawarty w programie edytor rejestru pozwalający na optymalizację Windows Mobile.

Do poprawnego działania programu zalecana jest przeglądarka internetowa Internet Explorer 6 lub nowsza, ale pod Firefoksem, Operą czy Chromem również działa poprawnie.

WiFi Remote Access dostępny jest w dziewięciu językach, w tym również po polsku. Program jest bezpłatny/

Strona programu: www.julien-manici.com/windows_mobile_wifi_remote_access/

Pobierz: WiFi Remote Access 1.0w