Wiadomości prosto na biurko

Gdańska firma Multimedia Cafe zaprezentowała darmową przeglądarkę wiadomości Cafe News. Za jej pomocą można przeglądać nagłówki artykułów umieszczonych na ponad stu portalach internetowych.

Nagłówki pogrupowane są w kategorie tematyczne - m.in.: wiadomości dnia, sport, komputery, internet, media, biznes, finanse, prawo, kultura, nauka i wiele innych. Przez kliknięcie w wybrany nagłówek użytkownik programu przenosi się natychmiast do treści artykułu. Program automatycznie zapamiętuje artykuły już przeczytane i powiadamia o nowych wiadomościach pojawiających się w wybranych kanałach informacyjnych. Wbudowany do aplikacji prosty mechanizm zaznaczania wiadomości umożliwia zarządzanie nowymi i przeczytanymi wiadomościami. Oprócz przeglądarki wiadomości, aplikacja zawiera także komunikator internetowy, który umożliwia prowadzenie rozmów z użytkownikami sieci Gadu-Gadu.

"Aplikacja Cafe News kierowana jest głównie do użytkowników biznesowych, którzy dzięki temu programowi otrzymują najważniejsze informacje gospodarcze, finansowe, prawne na bieżąco, a za pomocą wbudowanego unikalnego komunikatora mogą poszukiwać klientów, kooperantów i partnerów biznesowych. Pozwala on zarejestrować działalność gospodarczą lub wykonywaną usługę (nie trzeba posiadać REGON-u). Za jego pomocą można w prosty sposób odnaleźć firmę na podstawie prowadzonej przez nią działalności, a następnie porozmawiać z nią za pomocą komunikatora. Jeżeli firma jest aktualnie off-line, system automatycznie zapamięta wiadomość i przekaże ją po uruchomieniu programu. Obecnie trwają intensywne prace nad rozwojem Cafe News" powiedział nam Jarosław Kowalewski z firmy Multimedia Cafe.

Więcej informacji oraz program do pobrania: http://www.mmcafe.pl