Wichry wojny na zachodzie

Jak poinformowała firma 3DO drugi oficjalny dodatek do Heroes of Might and Magic IV: Winds of War, jest w drodze do zachodnich sklepów.

Najnowsza produkcja 3DO przyniesie fanom gry aż sześć nowych kampanii i w sumie 45 różnorodnych map. Wśród nich znalazły się mapy stworzone przez zwycięzców konkursu na najlepszą mapę dla gry w trybie single player stworzoną przez fana gry. Akcja Winds of War będzie toczyć się w Channon, rozległym królestwie na północy kontynentu Axeoth, które zostaje najechane przez pięć wrogich armii.

"Winds of War jest najbardziej interaktywną częścią sagi jaka do tej pory powstała. Nie tylko oferuje ulepszony edytor map oraz sześć programów generujących "stworzenia" w grze ale również 20 map stworzonych przez fanów gry." - powiedział Jon Van Caneghem, prezes New World Computing. "Zarówno osoby, które nie miały wcześniej do czynienia z grą jak i fani tytułu, będą mieli okazję cieszyć się godzinami niezwykle satysfakcjonującej rozgrywki, ulepszoną grafiką i wciągającą historią oferowaną przez wszystkie tytuły z serii Heroes of Might and Magic." - dodaje Jon.


Zobacz również