Wideoczat 6rounds wkracza na Facebooka

Użytkownicy Facebooka mogą kontaktować się ze sobą za pomocą nowego, wbudowanego wideoczatu Rounds. Aplikacja nie wymaga ściągania żadnych dodatkowych plików, oferuje za to wiele nowych funkcji w tym gry online.

Wideoczat 6rounds przez rok od uruchomienia platformy zjednał sobie mnóstwo użytkowników. Teraz z aplikacji będzie można korzystać także za pośrednictwem portalu Facebook.

Aplikacja pojawiła się tam pod nazwą Rounds i będzie charakteryzować się rozszerzoną funkcjonalnością. Użytkownicy prócz korzystania z funkcji wideo-rozmów i chatu mogą między innymi razem przeglądać zakładki zdjęcia, informacje oraz znajomi. Video Chat Rounds umożliwi także wspólne oglądanie filmów z serwisu YouTube, oraz zabawę w dwuosobowych grach online. Użytkownicy mogą także wykonywać zdjęcia z wideorozmów i publikować je na swoich tablicach.

Zobacz również:

  • Zaostrzenie prywatności na iOS nie zadziałało na Facebooka!

Twórcy Rounds planują zarabiać na aplikacji udostępniając za opłatą specjalne efekty i aminowe gify do wykorzystania przez użytkowników. Na razie można z nich korzystać za wirtualne monety, którymi nagradza się aktywność. Aplikacja ma być także finansowana z reklam oraz sponsorowania dodatków np. gier.