Więcej efektów w Plugin Galaxy 1.02

Najnowsza wersja wtyczki Plugin Galaxy 1.02 to kolekcja 20 pluginów kompatybilnych z Photoshopem i zawierających ponad 120 różnych efektów wizualnych.

Plugin Galaxy 1.02 oferuje ponad 120 efektów wizualnych, które można stosować w programie Photoshop zawartych w 20 wtyczkach składających się na aplikację. W najnowszej wersji poprawie uległo funkcjonowanie okien dialogowych, dodano nowe typy suwaków o rozdzielczości 32 piksele oraz usprawniono zachowywanie się pól tekstowych. Ponadto Plugin Galaxy 1.02 oferuje rozszerzoną kompatybilność z Macromedia Fireworks oraz lepszy mechanizm zarządzania pamięcią z odpowiednimi komunikatami pojawiającymi się w sytuacjach krytycznego braku wolnej pamięci oraz szczegółowymi poleceniami jak rozwiązać ten problem.

Kolekcja Plugin Galaxy 1.02 może być wykorzystywana w aplikacjach takich jak Adobe Photoshop, Illustrator, ImageReady, PageMaker i Deneba Canvas i oferuje efekty specjalne takie jak np. manipulowanie przezroczystością, zamazywanie oraz generowanie tekstur i wzorów. Wtyczka kosztuje 49,95 USD i jest dostępna w wersjach dla Windows i Mac OS.

plugingalaxy.com


Zobacz również