Więcej informacji o Lego Universe

Prace nad grą LEGO Universe idą pełną parą. Ostatnio twórcy gry zdradzili nieco więcej szczegółów dotyczących ekonomii oraz fabuły nadchodzącego MMO. Zapraszamy do lektury.

Szef prac na grą, pan Brian Booker, zdradził że Lego Universe będzie posiadać oryginalną i wciągająca fabułę. Historie w jakie przyjdzie się wgłębić graczom, ukażą wiele faktów z historii powstania świata gry. Co więcej, oprócz zwykłego wykonywania zadań, gracze będą mogli łączyć się w drużyny. Umożliwi to odkrywanie wcześniej niedostępnych przygód.

Booker zdradził również nieco faktów dotyczących ekonomii tytułu. Po pierwsze, nowi gracze dołączający do świata lego, będą musieli zapracować na wszystko sami. Aby "dorobić się" majątku będzie trzeba wykonywać specjalne zadania, zwyciężać przeciwników, zbierać zasoby oraz... Odkrywać wiele ukrytych niespodzianek.

Co ciekawe, podstawową walutą w LEGO Universe będzie... Plastik. Z niego w końcu zbudowane jest większość rzeczy znanych z Lego. Jednak handlować możemy również innymi dobrami - wszystko zależeć będzie od wyobraźni graczy.

Trzeba przyznać, że pomysł stworzenia MMO osadzonego w świecie Lego wydaje się być ciekawy. Czekamy na więcej szczegółów.