Więcej kolorów w nowym LCD Samsunga

Firma Samsung zaprezentowała nowy, 19-calowy monitor LCD - model SyncMaster CX930B. Urządzenie z pewnością zainteresuje graczy (i nie tylko), gdyż charakteryzuje się wyjątkowa dobrą reprodukcją kolorów oraz szybkim czasem odpowiedzi matrycy.

SyncMaster CX930B to nowy produkt w ofercie koreańskiego giganta. Urządzenie wyposażone zostało w 19-calowy ekran potrafiący wyświetlić obraz o współczynniku kontrastu na poziomie 2000:1. Czas odpowiedzi matrycy jest również jego mocnym punktem, gdyż - wedle zapewnień producenta - wynosi zaledwie 2 ms. Najistotniejszym jednak parametrem nowego urządzenia jest wyjątkowo dobra reprodukcja barw, która sięga 97% (NTSC). Dzięki temu jakość wyświetlanego obrazu jest bardzo wysoka.

Więcej kolorów w nowym LCD Samsunga

Samsung SyncMaster CX930B

Zalety nowego panelu zostały już docenione, gdyż został on wybrany jako oficjalny monitor mającego się rozpocząć w przyszłym miesiącu w Singapurze turnieju z serii WCG. SyncMaster CX930B został wyceniony na ok. 430 USD. Niestety na razie nic nie wiadomo o terminie rozpoczęcia sprzedaży.