Więcej przestrzeni dyskowej dla użytkowników Photoshop.com

Od 11 listopada Adobe zaoferuje użytkownikom on-line'owej wersji oprogramowania do edycji zdjęć więcej przestrzeni dyskowej. Dzięki temu będą oni mogli w jeszcze bardziej wygodny sposób zarządzać i dzielić się swoimi zdjęciami w sieci.

Usługa Photoshop.com to rozwinięcie sieciowego fotoedytora Photoshop Express, który przez pewien czas funkcjonował w wersji beta i oferował zarejestrowanym użytkownikom 2 GB wolnego miejsca na serwerze na przechowywanie plików.

Tymczasem już 11 listopada użytkownikom zostaną przedstawione 3 nowe plany różniące się wielkością oferowanej przestrzeni wirtualnego dysku. Wersja 20 GB ma kosztować 19,99 dolarów, 40 GB to wydatek rzędu 39,99 dolarów, natomiast za 100 GB przestrzeni użytkownik będzie musiał zapłacić 99,99 dolarów. Wszystkie opłaty będą dotyczyć abonamentu wykupionego na rok czasu.

Oprócz tego Adobe zamierza w tym samym dniu wprowadzić jeszcze kilka nowych funkcjonalności do swojego serwisu. Jedną z nich ma być możliwość importu kontaktów z poczty Gmail, MSN Hotmail oraz Yahoo Mail. Użytkownicy otrzymają również możliwość śledzenia tego, co ich znajomi umieszczają w serwisie. Zostaną oni poinformowani o każdym nowym zdjęciu umieszczonym w serwisie przez swoich znajomych.


Zobacz również