Więcej szczegółów o Powers & Titans

Ostatnio nastała moda na gry, w których główną rolę pełnią postacie mniej lub bardziej znanych superbohaterów. Nie inaczej jest z Powers & Titans. Teraz pojawiło się kilka nowych, ciekawych wiadomości dotyczących owej produkcji.

Jak do tej pory wszystkie informacje o Powers & Titans mają charakter nieoficjalny. Na dziś dzień wiadomo, że tytuł ma być typową grą akcji nastawioną na rozgrywkę multiplayer. Gracze będą mieli możliwość łączenia swych sił i tworzenia specjalnych "super drużyn", które będą mogły uratować wiele wirtualnych istnień ludzkich.

Co ważne, na dziś dzień nie wiadomo czy w wersji finalnej gry wystąpi jakikolwiek znany nam z komiksów superbohater. Wiadomym jest jednak, że gracze będą musieli wybrać swoją postać, która posiadać będzie szereg umiejętności. W grze trzeba będzie odpowiednio dopasować te umiejętności do wymogów konkretnej sytuacji.

Powers & Titans ukaże się najprawdopodobniej na PlayStation 3, Xboxa 360 oraz PC. Na razie niestety nie jest znana nawet przybliżona data premiery. Na więcej informacji musimy więc jeszcze trochę poczekać.