Więcej szczegółów o Powers & Titans

Ostatnio nastała moda na gry, w których główną rolę pełnią postacie mniej lub bardziej znanych superbohaterów. Nie inaczej jest z Powers & Titans. Teraz pojawiło się kilka nowych, ciekawych wiadomości dotyczących owej produkcji.

Jak do tej pory wszystkie informacje o Powers & Titans mają charakter nieoficjalny. Na dziś dzień wiadomo, że tytuł ma być typową grą akcji nastawioną na rozgrywkę multiplayer. Gracze będą mieli możliwość łączenia swych sił i tworzenia specjalnych "super drużyn", które będą mogły uratować wiele wirtualnych istnień ludzkich.

Co ważne, na dziś dzień nie wiadomo czy w wersji finalnej gry wystąpi jakikolwiek znany nam z komiksów superbohater. Wiadomym jest jednak, że gracze będą musieli wybrać swoją postać, która posiadać będzie szereg umiejętności. W grze trzeba będzie odpowiednio dopasować te umiejętności do wymogów konkretnej sytuacji.

Powers & Titans ukaże się najprawdopodobniej na PlayStation 3, Xboxa 360 oraz PC. Na razie niestety nie jest znana nawet przybliżona data premiery. Na więcej informacji musimy więc jeszcze trochę poczekać.


Zobacz również