Wiedźmin 2 - Netflix zaprezentował teaser i ogłosił WitcherCon

Podczas Geeked Week, Netflix zaprezentował pierwszy teaser do drugiego sezonu Wiedźmina.

Było na co czekać. Podczas Geeked Week, Netflix zaprezentował pierwszy teaser do drugiego sezonu Wiedźmina. Zobaczcie sami:

Niestety nie poznaliśmy jeszcze oficjalnej daty premiery. Nowe przygody Geralta z Rivii, Yennefer i Ciri zadebiutują na platformie prawdopodobnie jeszcze w tym roku. My już nie możemy się doczekać.

Dodatkowo, Netflix oraz CDProject ogłosili, że już 9 lipca tego roku odbędzie się WitcherCon. W programie m.in. panele dyskusyjne z udziałem twórców gry i serialu oraz materiały zza kulis, Nie znamy jeszcze szczegółów dotyczących wydarzenia, jednak organizatorzy obiecują, że niebawem ujawnią więcej detali na ten temat.

WitcherCon

WitcherCon

Pierwszy sezon Wiedźmina miał swoją premierę 20 grudnia 2019 roku, czyli kontynuacja może pojawić się równo dwa lata po udostępnieniu pierwszej serii. Opowie ona historię Geralta, który przekonany o śmierci Yennefer w bitwie pod Sodden, przenosi Ciri do swojego rodzinnego domu, czyli Kaer Mohren. Będzie musiał chronić dziewczynkę przed tajemniczą mocą, która tkwi w jej środku.

Zobacz także: Wiedźmin – wszystko co musicie wiedzieć na temat 2 sezonu serialu Netflixa