Wiedźmin 2 Patch 1.1 już dostępny

Masz już dość błędów występujących w grze Wiedźmin 2? Chcesz wyeliminować największe i najbardziej istotne bugi. Wiedźmin 2 Patch 1.1 jest już dostępny do pobrania.

Wiedźmin 2 niewątpliwie jest fenomenem. Z jednej strony produkcja ta zbiera świetne recenzje (zarówno dziennikarzy jak i użytkowników), a z drugiej wiele osób skarży się na liczne błędy związane czy to z samym działaniem tego tytułu czy też z problemami dotyczącymi np. instalacji.

CD Projekt na bieżąco stara się naprawiać wszystkie niedogodności. Z tej też przyczyny udostępnił właśnie łatkę Wiedźmin 2 Patch 1.1.

Zobacz również:

  • Wiedźmin: Pogromca Potworów - wielki sukces gry. Liczby robią wrażenie
  • W końcu! Ta aktualizacja naprawia irytujące błędy Windows 10
  • Nowa aktualizacja systemu Windows 10 - co nowego?
Wiedźmin 2 Patch 1.1 już dostępny

Wiedźmin 2 załatany...? Pierwszy krok już został zrobiony

Poprawka ta dodaje do gry jedno, darmowe DLC (Troll Trouble), zwiększa możliwości personalizacji ustawień sterowania, naprawia błędy związane z działaniem NVidia 3D Vision Surround, podnosi wydajność gry na niektórych maszynach oraz znacząco zwiększa stabilność Wiedźmina 2.

Zapraszamy do pobrania łatki Wiedźmin 2 Patch 1.1 prosto z naszego serwera. Przypominamy, że w serwisie GameStar.pl Wiedźmin 2 otrzymał notę 8,5/10 - zapraszamy do recenzji CD Projekt Red: Zabójcy Bioware - recenzja gry Wiedźmin 2: Zabójcy Królów.