Wiedźmin 2 Patch 1.2 - kolejne zmiany w świecie Geralta

Gra Wiedźmin 2 jest bardzo dobrą produkcją, nawet pomimo licznych bugów jakie obecne były w dniu premiery. Twórcy jednak na bieżąco je usuwają. Efektem tego jest wydanie łatki Wiedźmin 2 Patch 1.2, która już dziś będzie dostępna dla graczy.

CD Projekt opublikował oficjalną listę zmian jakie zostaną wprowadzone wraz z wejściem w życie Wiedźmin 2 Patch 1.2. Możemy mówić o prawdziwej rewolucji, bowiem dodani zostaną... balwierzy i styliści - Geralt będzie mógł więc zmienić swoją fryzurę.

Odstawmy jednak żarty na bok. Pełna lista poprawek obejmuje aż 36 pozycji, wśród których dostrzeżemy usunięcie drobnych błędów związanych z działaniem tej produkcji (np. strażnicy nie będą już blokowali Geralta znajdującego się na drabinie oraz medytacja nie będzie się zawieszać uniemożliwiając dalsze prowadzenie rozgrywki).

Zobacz również:

W Wiedźmin 2 Patch 1.2 czeka na nas także mnóstwo poprawek natury ogólnej: menu gry ładuje się szybciej, do Prologu dodano szereg balansujących rozgrywkę poprawek, zapisane stany gry zajmują mniej miejsca na dysku, poprawiono niektóre dialogi i wiele więcej.

Wiedźmin 2 Patch 1.2 ma zostać udostępniony jeszcze dziś. Chętnych do zapoznania się z pełną listą zmian zapraszamy na oficjalną stronę.

Aktualizacja: 03 czerwca 2011 16:53

Uaktualnienie jest już dostępne do pobrania prosto z naszego serwera.

Pobierz Wiedźmin 2 Patch 1.2.