Wiedźmin 2 Patch 1.3 już niedługo, będzie nowe DLC

Wiedźmin 2 doczeka się kolejnego uaktualnienia, które usunie kolejne błędy jakie wdarły się w ostateczny kod gry. Wiele wskazuje na to, że naprawiony zostanie jeden z bardziej irytujących bugów związany z proporcjami wyświetlanego obrazu.

Wiedźmin 2 jest grą świetną - to nie ulega najmniejszej wątpliwości. Produkcja ta nigdy nie była jednak idealna i od samego początku społeczność fanów zgłaszała mnóstwo różnych błędów. Część z nich została poprawiona w łatkach Wiedźmin Patch 1.1 oraz Wiedźmin Patch 1.2, jednak nie wszystkie.

Z tego właśnie powodu CD Projekt Red pracuje nad patchem 1.3, który sprawi że Wiedźmin 2 zacznie poprawnie wyświetlać się także na ekranach o proporcjach 4:3, 5:4 oraz 16:10. Usunięty zostanie także błąd związany ze sterownikami nVidia 3D Vision.

W Wiedźmin Patch 1.3 dodana zostanie także opcja robienia screenów bez elementów interfejsu, możliwość lepszego dostosowania funkcji poszczególnych klawiszy pod kątem graczy leworęcznych oraz... kolejne, bezpłatne DLC.

Wiedźmin 2 Patch 1.3 już niedługo, będzie nowe DLC

Wiedźmin 2 - czy teraz już będzie pięknie?

Na razie nie wiadomo kiedy dokładnie Wiedźmin Patch 1.3 ujrzy światło dzienne. Zainteresowanych większą ilością informacji zapraszam do oficjalnej listy zmian. Zachęcam też do zapoznania się z recenzją gry Wiedźmin 2.