Wiedźmin 2: Zabójcy Królów dla Linuksa wydany. Kup go w promocji dosłownie za grosze

Użytkownicy komputerów z systemem Linux otrzymali właśnie możliwość pogrania w grę Wiedźmin 2: Zabójcy Królów Edycja Rozszerzona. I to dosłownie za grosze.

Ku zaskoczeniu wielu graczy dostępna wcześniej na komputery PC, konsole Xbox 360 oraz komputery Apple gra Wiedźmin 2: Zabójcy Królów Edycja Rozszerzona zadebiutowała właśnie na platformie Steam w wersji przeznaczonej dla systemów Linux i SteamOS.

"Wiedźmin 2: Zabójcy Królów w wersji Linux, zawiera wszystkie wydane dotąd ulepszenia oraz dodatki, oferując graczom doświadczenie w pełnym wymiarze. Tytuł dostępny jest do pobrania na platformie Steam." - czytamy na stronie CD Projekt RED.

Co ważne, aby uczcić to wydarzenie firma CD PROJEKT wspólnie Valve przygotowała promocję, w ramach której przez 48 godzin Wiedźmin 2: Zabójcy Królów w wersji Linux będzie oferowany o 80% taniej, w cenie 3,99 euro (w momencie pisanie tego tekstu do czasu zakończenia promocji pozostało nieco ponad 27 godzin). Ponadto warto dodać, że gra oferowana jest w programie Steam Play, co oznacza, że gdy ją kupicie, będziecie z niej mogli korzystać również pod Windows i OS X. Z drugiej strony, jeżeli kupiliście ją już wcześniej, zagracie w nią teraz pod Linuksem bez dodatkowych opłat.

Więcej informacji: Steam