Wiedźmin 2: Zabójcy Królów na Xbox 360

Wiedźmin 2 pojawi się w wersji na Xbox 360. Takie wnioski wysnuć można z przypadkowego wycieku organizacji Entertainment Software Rating Board (ESRB).

ESRB to strona internetowa, która ocenia treści i wyznacza granice wiekowe dla wydawanych w USA gier komputerowych. Oceniany jako gra dla dorosłych, Wiedźmin 2: Zabójcy Królów, w polu "platforma" poza Windows miał też informację o wersji na konsolę X360. Co ciekawe, znikła ona w czwartek rano, a komentatorzy sugerują, że był to przypadkowy (ale zgodny z prawdą) wyciek.

Wiedźmin 2 na Xbox 360 byłby potwierdzeniem wypowiedzi Tomasza Gopa, producenta gry "Wiedźmin" w CD Projekt, który powiedział coś ciekawego w niedawnym wywiadzie dla Eurogamera:

Z wielu powodów nie mogę zdradzić żadnych szczegółów. Potwierdzam jednak, że na E3 zaprezentujemy grę w cyklu Wiedźmin. Dodam tylko, że konsolowi gracze powinni się tym zaciekawić

Zobacz również:

  • Wiedźmin, sezon 3. Kiedy premiera? Obsada, fabuła, zwiastun serialu Netflixa
  • Dragon Age 4 – kiedy premiera? Gameplay, trailer, ciekawostki. Sprawdź, co już wiemy

Wiedźmin 2: Zabójcy Królów to znakomita gra RPG, która w serwisie GameStar.pl uzyskała ocenę 8,5/10. Polska produkcja zelektryzowała rynek gier komputerowych na całym świecie.

-----

Wyciek z ESRB nie wspomina o wersji gry dla PlayStation 3.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: