Wiedźmin 2: darmowe DLC do pobrania

Pierwszy DLC do Wiedźmina 2 jest już dostępny i to całkiem bezpłatnie dla osób, które zarejestrowały swój egzemplarz gry.

Wiedźmin 2: pierwsza dodatkowa misja "Problemy z trolem", dostępna bezpłatnie dla zarejestrowanych graczy.

Polecamy:

Zobacz też:

Poboczny quest "Trouble Troll" to pierwszy z wielu darmowych dodatków do gry Wiedźmin 2: Zabójcy Królów. Wszystko, co trzeba zrobić, aby go dostać to rejestracja konta w grze i wybór "Downloadable Content" (pol. Materiały do pobrania) z menu głównego.

Podstawowy cel dodatkowej misji to pomoc lokalnej społeczności w przebudowie mostu i poradzenie sobie z kłopotliwym, pijanym trollem, który zaniedbuje swoje obowiazki. Zobaczcie koniecznie trailer tego questu.

Materiały do pobrania to ciekawy sposób, aby zachęcić ludzi do rejestracji Wiedźmina 2. Twórcy zapowiadają, że za kolejne DLC (których ma być całkiem sporo!) również nie będzie trzeba płacić.

Wiedźmin 2 został bardzo dobrze przyjęty przez serwisy dla graczy, które oceniają go na poziomie 95%. CD Projekt chce przyciągnąć jak najwięcej uwagi i zapowiada już pełnoprawne rozszerzenia, za które trzeba będzie nieco dopłacić. Mają one oferować graczom wiele dodatkowych godzin zabawy.

Dowiedz się więcej o premierze gry Wiedźmin 2: Zabójcy Królów z naszego raportu. Mieliście już okazję pograć w nową część przygód Geralta?