Wiedźmin 2 nie zostanie wydany na konsolach?

Czy kontynuacja rodzimego hitu - gry Wiedźmin - pójdzie w ślady swojej poprzedniczki i nie zostanie wydana na konsolach? CD Projekt zmienia swoje plany i twierdzi, że konsolowa wersja tego tytułu nie trafi do sklepów tego samego dnia co jej pecetowy odpowiednik.

Zaskakujące wieści ze świata elektronicznej rozrywki przekazał serwis Eurogamer. Jego redakcja rozmawiała z jednym z producentów drugiego Wiedźmina - Tomaszem Gopem. Zdradził on, że w nowych planach firmy nie przewiduje się, by jakakolwiek wersja konsolowa kolejnych przygód Geralta została wydana tego samego dnia co jej pecetowy odpowiednik.

Informacja ta jest tym bardziej pesymistyczna, że gracze wciąż mają w pamięci to, co stało się z oryginalnym Wiedźminem. I ten tytuł miał wpaść w ręce konsolowych fanów elektronicznej rozrywki, ale w wyniku dużego zamieszania, projekt został ostatecznie anulowany.

Zobacz również:

Na całe szczęście, w chwili obecnej nic nie wskazuje na to, że w jakikolwiek sposób zagrożona może być produkcja pecetowej wersji Wiedźmina 2. Gop potwierdził, że tytuł ten ma się dobrze i powinien zostać wydany zgodnie z pierwotnymi założeniami, już w marcu przyszłego roku. CD Projekt nie chciał jednak powiedzieć czy przed premierą gry w sieci pojawi się jej wersja demonstracyjna.

Pod treścią naszej wiadomości znaleźć można najnowszy materiał filmowy z drugiego Wiedźmina. Zawiera on nagość i jest przeznaczony dla dorosłych odbiorców.