Wiedźmin 2 od Netflix. Wiemy, kiedy pojawi się pierwszy zwiastun

W najbliższy piątek odbędzie się specjalne wydarzenie organizowane przez Netflix, podczas którego pojawią się nowe materiały dotyczące drugiego sezonu Wiedźmina.

Netflix zapowiedział ostatnio, że w piątek, 11 czerwca, w ramach Geeked Week, odbędzie się specjalne wydarzenie, podczas którego otrzymamy wiele nowych informacji na temat filmów oraz seriali inspirowanych grami wideo. Wtedy też poznamy szczegóły dotyczące drugiego sezonu Wiedźmina, który jest jedną z najbardziej wyczekiwanych produkcji od giganta streamingu.

W ostatnich dniach dostaliśmy sporą dawkę informacji na temat nowych tytułów, które otrzymamy w najbliższym czasie. Mowa tu m.in. o inspirowanym prawdziwymi wydarzeniami filmie "Ice Road" z Liamem Nessonem w roli głównej, drugim sezonie serialu Lupin, czy kolejnej odsłonie Armii Umarłych.

W piątek możemy się spodziewać zastrzyku informacji dotyczących The Cuphead Show! oraz Resident Evil, jednak to Wiedźmin będzie najbardziej elektryzującym punktem wieczoru. W chwili, kiedy pojawi się pierwszy trailer, najprawdopodobniej poznamy także datę premiery najnowszych przygód Geralta z Rivii, szczególnie, że prace nad tytułem są już w mocno zaawansowanej fazie. Czekamy z niecierpliwością i podzielimy się wszystkimi najnowszymi informacjami na ten temat.