Wiedźmin 2 sezon - nie przegap premiery serialu!

Już do szerokiej biblioteki filmów i seriali Netflixa dołączył długo oczekiwany drugi sezon "Wiedźmina"! To nie może Was ominąć.

"Wiedźmin" to amerykańsko-polski serial, który jest adaptacją cyklu książek fantasy autorstwa Andrzeja Sapkowskiego. Tytułowy wiedźmin, to w rzeczywistości Geralt z Rivii, którego codziennością jest zabijanie potworów. Akcję produkcji osadzono w inspirowanej średniowieczem krainie znanej jako Kontynent. Pierwsza seria zrealizowana została zrealizowana na podstawie wybranych opowiadań ze zbiorów "Miecz przeznaczenia" i "Ostatnie życzenie".

Wiedźmin sezon 2

fot. Jay Maidment/Netflix

Wiedźmin

Lauren Schmidt Hissrich

Geralt z Rivii, zmutowany łowca potworów, podąża ścieżką przeznaczenia w świecie, gdzie ludzie często okazują się gorsi niż najstraszniejsze monstra.

  • Twórczyni: Lauren Schmidt Hissrich
  • Obsada: Henry Cavill, Anya Chalotra, Freya Allan,, Jodhi May, MyAnna Buring, Joey Batey, Eamon Farre, imi M Khayisa, Bjorn Hlynur Haraldsson, Adam Levy, Lars Mikkelsen, Royce Pierreson, Wilson Mbomio Anna Shaffer
  • Gatunek: Fantasy, Dramat
  • Kategorie: Emocjonujący
  • Kategoria wiekowa: 16+

Na Netflixie dostępny jest pierwszy sezon serialu, a dziś o godzinie 9:00 odbyła się premiera kontynuacji! Wszystko, co powinniście wiedzieć na temat drugiego sezonu "Wiedźmina" przeczytacie w naszym artykule, tutaj.

Zobacz również: