Wiedźmin 2 w wersji na X360 - premiera, cena, zwiastun!

Geralt musiał przebrnąć przez nie lada wyprawę, aby bez żadnych konsekwencji móc zawitać u użytkowników Xboxa 360. Spór pomiędzy THQ i Namco Bandai o prawa autorskie w działalności wydawniczej gry został w końcu rozwiązany, a Zabójcy Królów doczekali się oficjalnego terminu zlecenia na konsolę Microsoftu.

Premiera gry Wiedźmin 2: Zabójcy Królów odbędzie się na Xboksie 360 17 kwietnia 2012 r. W Polsce produkcja dostępna będzie w rozszerzonej edycji (czyli tej standardowej, ogólnodostępnej) za, uwaga, jedyne 129 zł! Cena spada do 119 zł jeżeli złożycie przedpremierowe zamówienia w sklepach Ultima.pl i gram.pl. W środku znajdziecie:

- grę Wiedźmin 2: Zabójcy Królów - Edycja Rozszerzona na konsolę Xbox 360 (2x DVD)

- instrukcję do gry Wiedźmin 2;

- poradnik do gry Wiedźmin 2;

- drukowaną mapę świata;

- dodatkową płytę ze ścieżką dźwiękową.

Dostępna jest również edycja specjalna na wyłączności portalu gram.pl. Mroczna Edycja kosztować będzie ok. 220 zł, a jej zawartość zostanie poszerzona o bonusową płytę z materiałami "Making of", wiedźmiński medalion, 200-stronicowy artbook, trzy naklejki i bajeranckie opakowanie.

Lider gatunku RPG minionego roku (tuż obok TES V: Skyrim) wreszcie zmierzający na konsolę, bardzo atrakcyjna cena i fachowe wydanie - czego jeszcze do szczęścia potrzeba? Oczywiście zwiastuna, przygotowanego przez CD Projekt Red. Zapraszam.