Wiedźmin 2 za darmo dla użytkowników Xbox One i Xbox 360

Wiedźmin 2: Zabójcy Królów, to świetna gra, którą mogą obecnie za darmo pobierać użytkownicy konsoli Xbox 360 i Xbox One.

Microsoft przygotował świetną niespodziankę dla użytkowników konsoli Xbox 360. Wchodząc bowiem na stronę sklepu Xboksa okazuje się, że świetna gra Wiedźmin 2: Zabójcy Królów jest obecnie dostępna za darmo.

Wiedźmin 2 za darmo dla użytkowników Xbox One i Xbox 360

Wiedźmin 2 dla Xbox 360

Co więcej, przygody Geralta znalazły się też na nowej liście tytułów, z którymi wstecznie kompatybilna jest najnowsza konsola Microsoftu, czyli Xbox One. Przy tej okazji warto oczywiście zaprezentować także pozostałe znajdujące się na niej pozycje: Aegis Wing, Age of Booty, Counter-Strike: GO, Jeremy McGrath’s Offroad, Sam & Max Save the World, Skullgirls, Small Arms, Soulcalibur i Space Giraffe.

Zobacz również:

Oczywiście Wiedźmin 2 nie prezentuje się tak fantastycznie jak najnowszy Wiedźmin 3. Jeżeli jednak nie miałeś jeszcze okazji zagłębić się w wirtualny świat tego kochanego przez miliony graczy na całym świecie "polskiego" bohatera, zachęcam do naprawienia tego błędu i skorzystania z oferty Microsoftu. Pamiętaj jednak, że musisz się spieszyć, ponieważ będzie one dostępna jedynie do 5 lutego.