Wiedźmin 3: Dziki Gon – 16 darmowych DLC dla wszystkich

CD PROJEKT RED, twórcy Wiedźmin 3: Dziki Gon, osadzonej w całkowicie otwartym świecie gry RPG nowej generacji, która trafi do sklepów 24 lutego 2015 roku, mają przyjemność ogłosić program darmowych DLC.

Program DARMOWYCH DLC do Wiedźmina 3: Dziki Gon składa się z 16 całkowicie bezpłatnych dodatków dostępnych dla każdego gracza, który nabył kopię Dzikiego Gonu. Program obejmuje każdą z platform, na których pojawi się gra, tj. Xbox One, PC lub PlayStation®4, oraz każdą z wersji gry (cyfrową, fizyczną, kolekcjonerską i standardową).

25 lutego CD PROJEKT RED wyda pierwszy pakiet DLC (zawierający dwa DLC z planowanych 16), w skład którego wejdzie Temerski Rynsztunek (wraz z darmową zbroją dla konia), oraz dodatkowe fryzury i brody dla bohatera gry, Geralta. Poczynając od tego momentu w każdym kolejnym tygodniu publikowany będzie darmowy pakiet składający się z dwóch nowych DLC. Gracze będą uprawnieni do pobrania DLC za darmo, niezależnie od tego czy nabyli grę w przedsprzedaży, czy po premierze. Instrukcje dotyczące sposobu pobrania DLC na poszczególnych platformach zostaną podane w późniejszym czasie.

Poniżej odpowiedzi na najważniejsze pytania dotyczące programu darmowych DLC:

P: Co muszę zrobić, żeby otrzymać 16 darmowych DLC?

O: Jedyną rzeczą, którą musisz zrobić, aby otrzymać 16 darmowych DLC jest kupienie gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Wszystkie DLC będą dostępne za darmo na wszystkich platformach (Xbox One, PC i PlayStation 4).

P: Czy muszę nabyć grę w przedsprzedaży, aby otrzymać darmowe DLC?

O: Nie, każdy z elementów DLC będzie dostępny do pobrania niezależnie od tego czy gra została zakupiona przed czy po 24 lutego 2015.

P: Mam standardową wersję gry (nie kolekcjonerską). Czy nadal kwalifikuję się do otrzymania darmowych DLC?

O: Tak. 16 darmowych DLC będzie dostępne niezależnie od tego jaką wersję gry posiadasz (standardową, kolekcjonerską, cyfrową lub fizyczną).

P: Jaki jest plan? Kiedy mogę spodziewać się opublikowania DLC?

O: Chcemy publikować nowe pakiety (w skład każdego z nich będą wchodziły dwa różne DLC) w tygodniowych odstępach, zaczynając zaraz po premierze 24 lutego, 2015. Pierwszy pakiet opublikujemy 25 lutego. Następny będzie dostępny tydzień później, 4 marca, a kolejny 11 marca i tak dalej. W pierwszym pakiecie znajdziesz Temerski Rynsztunek oraz zestaw nowych fryzur i bród dla Geralta. Kolejny pakiet zawierać będzie dodatkowe zadanie oraz alternatywny wygląd dla jednej z głównych bohaterek gry - Yennefer z Vengerbergu

P: Gdzie mogę dowiedzieć się więcej?

O: Więcej informacji znajdziesz na stronie internetowej thewitcher.com. W tej chwili ujawniliśmy cztery DLC (podzielone na dwa pakiety). Kolejne ujawniać będziemy w okresie po premierze gry.