Wiedźmin 3: Dziki Gon 6 lat po premierze doczekał się nowego zwiastuna

CD Projekt RED nie zapomina o grze, która przyniosła studiu największy sukces i chce zachęcić nowych graczy to zapoznania się z historią.

Wiedźmin 3 Dziki Gon (fot. CD Projekt RED)

Premiera drugiego sezonu Wiedźmina niewątpliwie wpłynęła na wzrost zainteresowania największym polskim hitem wśród gier, czyli Wiedźminem 3: Dziki Gon. CD Projekt RED postanowił dołożyć do tego swoją cegiełkę i przygotował specjalny zwiastun, który ma zachęcić nie tylko nowych graczy to poznania przygód Geralta, ale także do powrotu do gry osób, które miały już styczność z produkcją.

Podobnie jak w przypadku pierwszego sezonu, po premierze serialu Netflixa zainteresowanie wirtualnym Wiedźminem mocno wzrosło. W tej chwili Dziki Gon znajduje się na 8 miejscu światowych bestsellerów na Steam.

Zobacz również:

Jeśli jeszcze nie mieliście okazji zapoznać się z trzecią częścią Wiedźmina od CD Projekt RED to aktualnie grę można kupić w świetnych cenach. W sklepie PS Store Edycja Gry Roku, czyli zawierająca dodatki fabularne jest wyceniona na 39,80 zł. Pecetowcy mogą nabyć tę wersję za 29,99 zł w serwisie GOG.com.

Zobacz także: Matrix - najciekawsze gry z uniwersum


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: