Wiedźmin 3: Dziki Gon. Mamy oficjalny gameplay. Gra wygląda na Xbox One fantastycznie!

Podczas targów E3 zebrani na konferencji Microsoftu goście mieli okazję zobaczyć, jak Wiedźmin 3: Dziki Gon prezentuje się na konsoli Xbox One.

Wiedźmin 3: Dziki Gon to jedna z najbardziej oczekiwanych gier, która pozwala graczom z całego świata wcielić się w naszego ziomka, tytułową postać Sagi Sapkowskiego, czyli Geralta z Rivii. Niestety w marcu dowiedzieliśmy się, że premiera gry została przesunięta na luty 2015 roku, ponieważ "przy tak wysokiej stawce wymaga dopracowania każdego szczegółu".

Dopracowali?

No właśnie. Wydaje się, że teraz mamy już pewność, iż Wiedźmin 3: Dziki Gon nie zawiedzie graczy. Tuż przed targami E3 odbyła się konferencja studia CD Projekt RED, na której zaprezentowane zostały dokładna data premiery i ceny wersji na PC, Xbox One i PS4. Ponadto mieliśmy okazję zobaczyć nowy zwiastun:

To jednak nic. Na wspomnianych targach studio CD Projekt RED zaprezentowało fragment rozgrywki w grze stanowiącej zwieńczenie trylogii komputerowych przygód Geralta z Rivii. Wykorzystano do tego konsolę Xbox One uzyskując następujący, zapierający dech w piersiach efekt:

Pytanie do wahających się, czy kupić nową konsolę: po tym co widzieliście łatwiej będzie podjąć Wam decyzję?