Wiedźmin 3: Dziki Gon. Najnowszy zwiastun z VGX już w polskiej wersji

Najbardziej rozpoznawalną serią gier komputerowych pochodzących z Polski jest bez dwóch zdań Wiedźmin od CD Projekt RED. Właśnie powstaje trzecia część cyklu przygód Geralta, a po imprezie VGX fani mogą cieszyć się zupełnie nowym zwiastunem. Dzisiaj pojawiła się jego polska wersja językowa. Dziki Gon nadciąga!

Wiedźmin 3: Dziki Gon to kolejna część z serii gier komputerowych z gatunku cRPG. Gracz kieruje postacią Geralta, czyli tytułowego Wiedźmina, będącego bohaterem opowiadań i pięciotomowej książkowej sagi autorstwa Andrzeja Sapkowskiego. Obie wydane już części docenili gracze z całego świata, a nadchodząca produkcja, a tym samym zwieńczenie trylogii, była promowana na najnowszej edycji imprezy VGX.

Nowy materiał promocyjny skupia się na Dzikim Gonie, czyli podróżującym poza czasem i przestrzenią upiorze, który odpowiada za pojawienie się Geralta w świecie Wiedźmina już po zakończeniu sagi Sapkowskiego. Jego wygląd w zbroi nieco różni się od upiora, którego mieliśmy okazję spotkać w poprzednich częściach gry. Sam filmik jest krótki, bo trwa zaledwie około minuty, ale przynajmniej składa się wyłącznie z niepublikowanych wcześniej scen.

Wiedźmin 3: Dziki Gon. Najnowszy zwiastun z VGX już w polskiej wersji
W trakcie VGX zostało przyznane mnóstwo nagród. Wiedźmin 3: Dziki Gon dostał nominację w kategorii “Najbardziej oczekiwany tytuł”, ale niestety produkcja CD Projekt RED przegrała ze strzelaniną Titanfall. Biorąc jednak pod uwagę sukces poprzednich dwóch części i zapowiedzi twórców dotyczące rozbudowanego i otwartego świata możemy spodziewać się hitu, a przynajmniej pokazane do tej pory materiały promocyjne pozwalają mieć na to nadzieję.

Zobacz również:

  • Cyberpunk 2077 trafi do Xbox Game Pass? CD Projekt RED odpowiada
  • Epic Games szaleje z wyprzedażami! Sprawdź jakie gry kupisz taniej

Najnowszy zwiastun gry Wiedźmin 3: Dziki Gon pochodzący z VGX z polskim dubbingiem możecie obejrzeć w serwisie YouTube, a informacja o nim pojawiła się na nowo otwartym blogu CDP.pl.