Wiedźmin 3: Dziki Gon. Nowy trailer, data premiery i ceny wersji na PC, Xbox One i PS4

Przed chwilą odbyła się poprzedzająca targi E3 konferencja studia CD Projekt RED, na której zaprezentowane zostały nowe materiały dotyczące gry Wiedźmin 3.

Podczas konferencji CD Projekt RED dowiedzieliśmy się nowych rzeczy na temat nadchodzącego tytułu polskiego studia. Zwieńczenie trylogii komputerowych przygód Geralta z Rivii zapowiedziane zostało na 24 lutego 2015 roku. Grę można już przedpremierowo zamawiać, a dostępna będzie w kilku edycjach: standardowej, kolekcjonerskiej oraz specjalnej edycji cyfrowej na portalu GOG.com.

Wiedźmin 3: Dziki Gon. Nowy trailer, data premiery i ceny wersji na PC, Xbox One i PS4

Edycja kolekcjonerska gry kosztująca 349,99 złotych w wersji na komputery stacjonarne oraz 419,99 w przypadku konsol Xbox One i PlayStation 4 wzbogacona zostanie m.in. o steelbooka, metalowy medalion i figurkę Geralta. Znajdą się w niej też wszystkie dodatki, takie jak naklejki i kompendium wiedzy, z edycji podstawowej. Za podstawową wersję gry w wersji pudełkowej na komputery osobiste przyjdzie graczom zapłacić 99,90 złotych, a edycja konsolowa kosztować ma 249,90.

Wiedźmin 3: Dziki Gon. Nowy trailer, data premiery i ceny wersji na PC, Xbox One i PS4

Cena gry w edycji cyfrowej dla komputerów stacjonarnych na GOG.com uzupełnionej o m.in. cyfrowy artbook i bonusowe materiały wideo to 35,90 euro. Wszyscy użytkownicy portalu, którzy posiadają już w GOG.com na swoim koncie jedną lub dwie gry z serii Wiedźmin, otrzymają też zniżkę w wysokości odpowiednio 15% i 20%.

Gracze śledzące konferencję na żywo mogły obejrzeć nowy zwiastun, a także wideo pokazujące jak przygotowywana była specjalna figurka Geralta dołączana do edycji kolekcjonerskiej. Osoby, które chcą złożyć zamówienie, muszą jednak uzbroić się w cierpliwość. Zainteresowanie polskim tytułem jest tak duże, że witryny pozwalające na złożenie zamówienia preorder na stronach buy.thewitcher.com i http://cdp.pl/wiedzmin-3 obecnie nie są dostępne.