Wiedźmin 3: Dziki Gon gotowy na targi E3. Wiemy już, ile gra będzie miała zakończeń

Twórcy trzeciej części serii gier o przygodach Geralta z Rivii zdradzili podczas 18-tych urodzin CD-ACtion nieco szczegółów dotyczących swojej nowej produkcji. Wiedźmin 3: Dziki Gon podobnie jak poprzednia część gry będzie miał ogromną liczbę różnych zakończeń.

Polska seria gier Wiedźmin to gry komputerowe z gatunku RPG, w których gracz kieruje poczynaniami tytułowego wiedźmina Geralta. To postać z sagi autorstwa Sapkowskiego, którą na ekrany komputerów osobistych i konsol przeniosło studio CD Projekt RED. Premiera ostatniej części trylogii o tytule Wiedźmin 3: Dziki Gon, która zostanie wydana na komputery stacjonarne i konsole nowej generacji zbliża się wielkimi krokami. Twórcy gry ujawniają też coraz więcej informacji na temat nowej produkcji.

Pierwsza z informacji dotyczy zakończenia serii gier. Całość będzie miała trzy główne zakończenia, ale w zależności od podjętych przez gracza decyzji ma być możliwe uzyskanie aż 36 stanów świata pod koniec rozgrywki. Sam świat w grze Wiedźmin 3: Dziki Gon, który będą mogli przemierzać osoby wcielające się w Geralta, ma być 35-krotnie większy do tego który był oddany w ręce graczy bawiących się przy drugiej części gry, a sama gra ma być mniej wymagająca.

Zobacz również:

  • Sony największym przegranym w branży? Tak uważa znany analityk
  • Epic Games szaleje z wyprzedażami! Sprawdź jakie gry kupisz taniej
Wiedźmin 3: Dziki Gon gotowy na targi E3. Wiemy już, ile gra będzie miała zakończeń

Jeśli chodzi o rozgrywkę, to gracze mogą spodziewać się w grze Wiedźmin 3: Dziki Gon powrotu systemu alchemii znanego z pierwszej części oraz systemu szybkiej podróży pozwalającego na szybkie przemieszczanie się pomiędzy lokacjami. W grze mają pojawić się też postaci znane z kart powieści Sapkowskiego, które nie debiutowały jeszcze w poprzednich częściach, a za powstanie gry odpowiedzialne jest około 200 osób.

Więcej informacji na temat nadchodzącej produkcji studia CD Projekt RED o nazwie Wiedźmin 3: Dziki Gon pojawi się już za miesiąc na targach E3.

źródło: gry.onet.pl