Wiedźmin 3: Dziki Gon - kolejny, lepszy gameplay ukazuje Novigrad

Czekających z niecierpliwością na grę Wiedźmin 3: Dziki Gon zapraszamy do obejrzenia kolejnego filmu prezentującego fragment rozgrywki. Naprawdę warto!

Podczas konferencji Microsoftu w trakcie targów E3 mieliśmy okazję zobaczyć, jak prezentuje się rozgrywka w oczekiwanej przez miliony graczy z całego świata grze Wiedźmin 3: Dziki Gon. Oczywiście prowadzona ona była przy wykorzystaniu konsoli Xbox One:

Co interesujące, dzień później w serwisie IGN pojawił się kolejny, zupełnie inny gameplay. W porównaniu do wspomnianego wcześniej prezentuje się znacznie lepiej. Możemy zobaczyć Geralta jadącego na koniu oraz miasto Novigrad. Ponadto jesteśmy świadkami krótkiej rozmowy Wiedźmina z nienawidzącym go "wieprzem" Dijkstrą:

Na koniec warto przypomnieć, że kilka dni temu ruszyła przedsprzedaż wersji podstawowej i kolekcjonerskiej gry Wiedźmin 3: Dziki Gon, która przeznaczona będzie na platformy PC, Sony PlayStation 4 i Microsoft Xbox One. Jej premiera rynkowa, która została ku rozpaczy graczy przesunięta, będzie miała miejsce dokładnie 24 lutego 2015 roku.