Wiedźmin 3: Dziki Gon uznany za najbardziej oczekiwaną grę tego roku

CD Projekt RED ma powody do zadowolenia. Tworzona przez nich trzecia część komputerowych przygód tytułowego Wiedźmina Geralta została uznana za najbardziej oczekiwaną grę 2014 roku.

Wiedźmin 3: Dziki Gon zapowiada się na naprawdę głośną produkcję, a oczekiwania graczy z całego świata wobec studia CD Projekt RED są wysokie. Poprzeczka ustawiona została przez poprzednie dwie części najbardziej wysoko. Przyczynił się do tego z pewnością komercyjny i medialny sukces polskich gier na podstawie prozy Andrzeja Sapkowskiego zarówno w kraju, jak i zagranicą.

Już wcześniej Wiedźmin 3: Dziki Gon został wyróżniony przez zagraniczne strony GameTrailers.com oraz Eurogamer.com. Nie jest więc zaskoczeniem, że polski serwis GryOnline umieścił trzecią część serii gier cRPG spod znaku Białego Wilka na szczycie swojego zestawienia najbardziej oczekiwanych gier na podstawie głosów czytelników. Za polską produkcją głosowało blisko 50% osób biorących udział w plebiscycie. Mogli oni wybierać spośród 22 nominowanych tytułów. Na łamach bloga CDP.pl twórcy gry podziękowali wszystkim za wsparcie i pokładane w nich nadzieje.

Zobacz również:

  • Promocje na gry na PS4 i PS5. Sprawdź najnowsze okazje [18.10.2021]
  • Epic Games szaleje z wyprzedażami! Sprawdź jakie gry kupisz taniej
  • Atari wraca do gry, a raczej do tworzenia gier na PC i konsole
Wiedźmin 3: Dziki Gon uznany za najbardziej oczekiwaną grę tego roku

Wiedźmin 3: Dziki Gon ma pojawić się w tym roku zarówno na komputerach PC z systemem Windows, jak i konsolach nowej generacji Sony PlayStation 4 oraz Microsoft Xbox One. Niewykluczone, że gra pojawi się też na Linuksie i Steam OS. Konkretna data premiery nie została jeszcze podana. Pozostaje mieć tylko nadzieję, że twórcy spełnią pokładane w nich oczekiwania, a gra okaże się faktycznie godna zainteresowania, jakie dzisiaj wzbudza wśród oczekujących jej graczy.