Wiedźmin 3 na Nintendo Switch może zadebiutować już we wrześniu

Najnowsze informacje sugerują, że sympatycy przygód "Białego Wilka" i konsoli Nintendo Switch będą mogli zagrać w Wiedźmin 3: Dziki Gon już we wrześniu.

Wiedźmin 3: Dziki Gon w wersji na Nintendo Switch został zapowiedziany na tegorocznych targach E3. Wstępnie podano, że gra zadebiutuje jeszcze w tym roku, nie precyzując jednocześnie daty premiery. Jeśli wierzyć dzisiejszym rewelacjom, ujawnionym przez jeden z czeskich sklepów, Wiedźmin 3 zadebiutuje na hybrydowej konsolce japońskiego producenta już 24 września!

Wiedźmin 3 na Nintendo Switch może zadebiutować już we wrześniu

Warto przypomnieć, że Wiedźmin 3: Dziki Gon w wydaniu na Nintendo Switch będzie tzw. "edycją kompletną", co oznacza, że razem z podstawową wersją gry otrzymamy wszystkie rozszerzenia (Krew i Wino, Serce z Kamienia) oraz pomniejsze DLC (dodatkowe kostiumy, wyposażenie itp.). Twórcy gry - studio CD Projekt Red, już wcześniej potwierdzili, że w trybie przenośnym gra działać będzie w rozdzielczości 520p, natomiast w trybie stacjonarnym (dok) otrzyma dynamiczne 720p. W obydwu wypadkach możemy liczyć na 30 kl./s.

Zobacz również:

  • FIFA 22 – premiera, wymagania, gameplay. Sprawdź, co wiemy [Aktualizacja 30.07.2021]

Jeśli dzisiejsze informacje się potwierdzą, to wrzesień może być wyjątkowo ciekawym miesiącem dla posiadaczy Nintendo Switch. Już wcześniej swój potwierdzono wrześniowe premiery takich tytułów jak: The Legend of Zelda: Link’s Awakening, Daemon X Machina, Dragon Quest XI, Spyro Reignited Trilogy czy FIFA 20. Jeśli do tego grona dołączy jeszcze Wiedźmin, to nasze portfele mogą tego nie wytrzymać.

źródło: wccftech.com