Wiedźmin Pogromca Potworów - nowy trailer pokazuje rozgrywkę

Premiera gry Wiedźmin Pogromca Potworów już w przyszłym tygodniu. Twórcy udostępnili trailer, na którym możemy zobaczyć fragmenty rozgrywki.

fot. CD Projekt RED

Już w przyszłym tygodniu, 21 lipca na rynku zadebiutuje gra Wiedźmin Pogromca Potworów. Jest to wspólne dzieło CD Projekt RED oraz studia Spokko. Rafał Staszewski, współzałożyciel studia opowiada o szczegółach gry na nowym zwiastunie.

Patrząc na sukces, jaki w naszym kraju zrobiła gra Pokemon GO, możemy podejrzewać, że Wiedźmin Pogromca Potworów także będzie cieszył się dużym zainteresowaniem. Gra będzie działała na podobnych zasadach. Przemierzając swoje okolice, natrafimy po drodze na potwory, z którymi jako przedstawiciel wiedźmińskiego fachu będziemy musieli walczyć. Studio Spokko opracowało rozgrywkę w czasie rzeczywistym, więc nie zdziwi nas fakt, jeśli o różnej porze dnia oraz w odmiennych lokalizacjach spotkamy inne bestie oraz NPC.

Zobacz również:

Nie pozostaje nam nic innego, jak poczekać do premiery i przekonać się na własnej skórze, jak Wiedźmin Pogromca Potworów poradzi sobie w rzeczywistości. Gra będzie działała na urządzeniach z systemami Android oraz iOS.

Zobacz także: Resident Evil Re:Verse ponownie opóźnione. Kiedy premiera?